• In English
 • 8 червня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  08
  червня

  10:00

  11:00

  вiвторок

  8 червня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Початок заходу: 10:00 

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


                                                               Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з безпеки на транспорті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Державної регуляторної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби України з цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про підготовку пропозиції за результатами розгляду дисциплінарної справи стосовно заступника Голови Державної служби геології та надр України Сарамаги Р. К. та внесення її суб’єкту призначення.

  14. Різне.