• In English
 • 7 жовтня - семінар для керівників медичних закладів і представників департаментів охорони здоров’я «Успішні кейси реалізації проектів Світового Банку в сфері охорони здоров’я»
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 02 жовтня 2020

  07
  жовтня

  16:00

  18:00

  середа

  7 жовтня 2020 року в рамках виставки Public Health 2020 відбудеться семінар для керівників медичних закладів і представників департаментів охорони здоров’я «Успішні кейси реалізації проектів Світового Банку в сфері охорони здоров’я», організований командою спільного проекту МОЗ України та Світового Банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

  Під час семінару можна буде ознайомитись із впровадженням скринінгу раку у жінок у Львівській області та інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертензію у Полтавській області.

  Серед спікерів:

  • Євгенія Матюшко, координатор Проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей»;
  • Орест Тріль, заступник директора Львівського регіонального онкологічного лікувально-діагностичного центру;
  • Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА та інші.

  Семінар відбудеться 7 жовтня, з 16:00 до 18:00 в конференц-залі №1 павільйону 1 Міжнародного виставкового центру за адресою Броварський пр-т, 15, місто Київ.

  Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Реєстрація також надає право входу на виставку Public Health 2020 та на всі відкриті заходи з 7 по 9 жовтня включно.

  Реєстрація учасників – за посиланням