• In English
 • 7 жовтня Ганна Новосад здійснить робочу поїздку на Харківщину
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 04 жовтня 2019

  07
  жовтня

  10:00

  17:00

  понеділок

  7 жовтня Міністр освіти і науки Ганна Новосад перебуватиме з робочою поїздкою у Харківській області. Плануються зустрічі з місцевими управлінцями, з представниками закладів освіти, а також, в рамках перебування, запланована прес-конференція щодо проекту з соціально-емоційного навчання SEE Learning.

  Ганна Новосад візьме участь у прес-конференції щодо проекту SEE Learning за участі команди EdCamp Ukraine, українських та закордонних експертів. Вони докладно розкажуть про програму з соціально-емоційного та етичного навчання, а також пояснять, чому необхідно розвивати «м'які навички» серед школярів.

  Початок: о 10:00

  Адреса: м. Харків, вул. Мироносицька, 34

  У межах поїздки Ганна Новосад відвідає дитячий садок «Теремок» у Пісочинській об’єднаній територіальній громаді. Там вона поспілкується з колективом закладу та подивиться сенсорну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами.

  Початок: об 11:30

  Далі вона огляне Пісочинський ліцей «Мобіль».

  Початок: о 12:10

  Після цього Міністр проведе нараду з освітянами та керівниками профільних управлінь. Серед тем зустрічі – мережа опорних шкіл та їхніх філій, освітня мережа загалом та децентралізація освітньої сфери.

  Ганна Новосад також поспілкується з колективом закладу профосвіти ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області». Разом вони відвідають новостворений навчально-практичний центр для учнів-слюсарів.

  Початок: о 15:15

  Наостанок Ганна Новосад завітає до Харківської спеціальної школи імені В. Короленка. Там вона ознайомиться з формами роботи закладу з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

  Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до всіх заходів за участі Міністра освіти і науки Ганни Новосад.