• In English
 • 7 вересня буде презентовано Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 вересня 2018

  07
  вересня

  15:00

  17:00

  п’ятниця

  7 вересня в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться проведення урочистих заходів з нагоди презентації єдиного в Україні Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій та проведення спортивного свята до Дня фізичної культури і спорту.

  Очікується участь у заході керівництва Міністерства оборони України, Управління фізичної культури і спорту МО України, представників Генерального штабу ЗС України, видів ЗС України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, спортивних федерацій та фахівців фізичної підготовки та спорту інституцій сектору безпеки і оборони України.

  По завершенні урочистостей з нагоди презентації на стадіоні буде проведено спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури і спорту України.

  У спортивних заходах братимуть участь армійські спортсмени представники ЦСК ЗС України, спортивних федерацій, учасники Ігор Нескорених, військовослужбовці Окремого полку Президента України імені гетьмана Богдана Хмельницького, Державної прикордонної служби України.

  Під час заходу відбудуться показові виступи з художньої гімнастики, спортивної акробатики, гирьового спорту, авіамодельного спорту, демонстрація виконання вправ на батуті, вправ з колодою, показовий виступ з українського бойового гопака, дзюдо, самбо, боксу, з пауерліфтингу, показові виступи з веслування на тренажерах, з велоспорту на шосе, з подолання смуги перешкод, виступи кінологів, відпрацювання вправ кросфіту (Богатирські ігри).

  Представникам ЗМІ, які бажають взяти участь у заході, за довідками та акредитацією звертатися за телефонами (044) 245-44-01, (067) 223-16-43 (або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: press_nuou@ukr.net з поміткою «АКРЕДИТАЦІЯ» та зазначенням прізвища, ім’я та по батькові журналіста, назви видання, контактного телефону).

  Зустріч    представників    ЗМІ,   які   бажають висвітлити захід,  на   КПП  Національного   університету   оборони   України  ім. І. Черняховського  за   адресою:  просп. Повітрофлотський, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку ім. Миколи Островського) 7 вересня о 14.20. Початок заходу о 15.00. Початок спортивного свята о 16.00.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 12.00 07.09.2018 року.

  Представникам ЗМІ необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та редакційні посвідчення. 

   Довідково

  Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій сформований за рішенням Міністра оборони України у січні 2018 року на базі Навчально-наукового центру фізичної підготовки та спортивно-оздоровчих технологій НУОУ ім. Івана Черняховського.

  Інститут бере участь у підготовці військових фахівців оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів освіти з кваліфікаційним рівнем «Магістр» для Збройних Сил України, інших військових формувань держави; здійснює наукову, науково-технічну та інноваційну діяльність, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців фізичної підготовки;  проводить курси професійно-технічного навчання з питань підготовки водолазів.

  Інститутом отримано ліцензування на навчання курсантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» за спеціальністю  «Фізична культура і спорт». З початку нового навчального року вже 17 курсантів розпочали підготовку в інституті.

  До складу інституту входять: кафедра фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту; науково-дослідна лабораторія (проблем фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту); навчально-тренувальний комплекс.