• In English
 • 7 травня - спільна прес-конференція міністрів закордонних справ України, Бельгії, Нідерландів та Люксембургу
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 06 травня 2021

  07
  травня

  10:00

  11:00

  п’ятниця

   

  6-7 травня Віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних та європейських справ, зовнішньої торгівлі та федеральних культурних інституцій Королівства Бельгія Софі Вільмес, Міністр закордонних справ Королівства Нідерланди Стеф Блок та Міністр закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жан Ассельборн відвідають Україну зі спільним робочим візитом на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

  Візит має на меті продемонструвати солідарність Бельгії, Нідерландів та Люксембургу з Україною на тлі дестабілізуючих дій Росії. 

  6 травня глави бельгійської, нідерландської та люксембурзької дипломатії здійснять поїздку до лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях, де ознайомляться із безпековою ситуацією в зоні російсько-українського збройного конфлікту та практичними кроками, які здійснює Україна задля полегшення життя місцевого населення, зокрема оглянуть функціонування КПВВ. 

  7 травня Дмитро Кулеба проведе переговори з колегами з Бельгії, Нідерландів і Люксембургу, на яких сторони обговорять консолідацію міжнародної підтримки України задля стримування Росії від подальшої агресії, зміцнення регіональної безпеки, підтримку європейської та євроатлантичної інтеграції України, просування внутрішніх трансформацій в нашій державі.

  Міністри приділять окрему увагу розвитку торгівлі та інвестицій між Україною та країнами Бенілюксу. 

  Об 10:00 міністри закордонних справ України, Бельгії, Нідерландів та Люксембургу проведуть спільну прес-конференцію. Засоби масової інформації зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

  Акредитація  для  ЗМІ  доступна  за  посиланням: https://forms.gle/9AB84RFZ4tevvayY7  та  відкрита до 9:00 7 травня. 

  Посилання для участі у прес-конференції буде надіслане акредитованим ЗМІ невдовзі після закриття акредитації. Підключення здійснюватиметься через платформу Zoom. 

  Акредитовані ЗМІ матимуть змогу поставити запитання після вступних слів міністрів за допомогою відеозв’язку (переконайтеся, що ваші камера та мікрофон працюють).

  Пряма трансляція прес-конференції здійснюватиметься на сторінці МЗС у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMFA.