• In English
 • 7 червня у Києві – відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності

  07
  червня

  11:00

  13:00

  четвер
  м. Київ, провул. Євгена Гуцола, 4а

  7 червня, об 11:00, у Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) відбудеться офіційне відкриття освітньо-наукового Центру енергоефективності.

  Центр створено у КНУТД з метою впровадження вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель».

  Центр стане практичною платформою для підготовки енергоменеджерів та сертифікованих енергоаудиторів, підвищення їх кваліфікації, демонстрації сучасного обладнання та технологій з енергоефективності.

  Основні напрями роботи Центру:

  удосконалення освітнього процесу підготовки енергоменеджерів за програмами підготовки бакалаврів та магістрів у реальних умовах набуття практичних навичок у роботі;

  досягнення кращих результатів енергоощадності завдяки застосуванню обладнання та технологій вітчизняних та зарубіжних передових компаній;

  спільне виконання науково-дослідних робіт прикладного характеру в інтересах підприємств галузі.

  Також передбачено проведення навчальних курсів енергоаудиторів, науково-технічних заходів, стажувань та підвищення кваліфікації, акцій та ініціатив, надання консультацій та роз’яснень, розробка готових рішень у сфері енергоефективності для приватних домогосподарств, ОСББ, промислових об’єктів, а також використання відновлюваних джерел енергії.

  У відкритті Центру енергоефективності очікується участь таких осіб:

  Роман Греба – заступник Міністра освіти і науки України

  Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності 

  Іван Грищенко – ректор КНУТД

  Рікардо Кюльхайм – координатор сектору енергоефективності німецького товариства міжнародного співробітництва в Україні «GIZ»

  Олександр Домбровський – народний депутат України, в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК

  Сергій Варга – керівник  проекту програми розвитку ООН «Енергоефективність в громадських будівлях».

  Організатор заходу - КНУТД за підтримки:

  Проекту «Реформа сектору енергоефективності», що виконується GIZ Ukraine (Energy Efficiency Projects - Проекти з енергоефективності)

  Проекту ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО»

  Інформаційної підтримки Держенергоефективності та інших партнерів.

  Реєстрація гостей – 10:30.  

  Початок –  11:00.

  Місце проведення заходу: м. Київ, провул. Євгена Гуцола, 4а (навчальний корпус № 5 Київського національного університету технологій та дизайну).

  Акредитація ЗМІ відбувається за тел.: +38 097 727-96-48, +38 044 256-84-27, osm@knutd.edu.ua (представник оргкомітету Інна Єрмоленко).