• In English
 • 6 серпня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 02 серпня 2019

  06
  серпня

  10:00

  11:00

  вівторок
  вул. Прорізна, 15

  Дата проведення: 6 серпня 2019 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, ІІІ поверх, кабінет № 327

  Початок засідання: 10:00

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та повторного конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства.

  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 02 серпня 2019 року № 10.

  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 457-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками», першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 515-р «Про оголошення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства», Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 516-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру». 

  4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  5. Про проведення тестування та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  8. Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» від 06 серпня 2019 року № 6.

  9. Про затвердження переліку посад державної служби, патронатної служби та посад працівників, які виконують функції з обслуговування, та встановлення категорій посад державної служби Офісу Президента України.

  10. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи Голови Держрезерву Мосійчука В.А.

  11.  Про порушення дисциплінарного провадження стосовно Голови Укртрансбезпеки Ноняка М.В.

  12.  Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  13.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  14.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру та повторного конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства.

  15. Різне.