• In English
 • 6 серпня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  06
  серпня

  10:00

  13:00

  п’ятниця

   

  6 серпня о 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Адреса: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби з безпеки на транспорті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби з безпеки на транспорті та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби з безпеки на транспорті.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної авіаційної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної регуляторної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачі та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачі.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачі, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Різне.