• In English
 • 6 лютого - засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за 2017 рік

  06
  лютого

  11:00

  17:00

  вівторок

  6 лютого 2018 року об. 11.00. у Держкомтелерадіо (вул. Хрещатик, 26, 2-й поверх) відбудеться засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2017 рік.

  Акредитація представників ЗМІ за тел. 278-83-52, або e/mail: pr@tvradio.gov.ua

  У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» на здобуття премії висунуто 24 книги, що вийшли друком у 16 українських видавництвах. Це, зокрема, твори відомих дитячих письменників Івана Андрусяка, Алли Потапової, Марії Морозенко, Наталії Чуб, Лесі Пилип’юк та інш.

  У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» змагатимуться 12 книжок, над оформленням яких працювало 8 художників.

  Номінація «Театральні вистави для дітей та юнацтва» представлена виставою «Моя українська мама» Народного художнього колективу України театру юних «Шпаківня» Сумського палацу дітей та юнацтва (керівник - Світлана Загоняйко).

  Три роботи змагатимуться за здобуття премії в номінації  «Кінотвори для дітей та юнацтва»: художній фільм режисера-постановника Олександра Ітигилова «Казка старого мельника» (ТОВ «ЄвромедіаКомпані»), міжнародна кінотрилогія режисера Ірини Правило «Моє дитинство» (продюсерська компанія «Контора Правило») та анімаційний серіал Степана Коваля «Професіонал» (ТОВ «Новаторфільм»).

  З повним переліком висунутих на здобуття премії творів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=139978&cat_id=88995

  Нагадаємо, Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори  для дітей та юнацтва заснована за пропозицією Держкомтелерадіо в 2004 році. Вона присуджується щороку у чотирьох номінаціях до дня народження Лесі Українки – 25 лютого за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.