• In English
 • 6 лютого відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 04 лютого 2020

  06
  лютого

  12:00

  13:00

  четвер

  Дата проведення: 6 лютого 2020 року

  Місце проведення: НАДС, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12 год. 00 хвилин.

   

    

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної  служби з безпеки на транспорті, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної  служби з безпеки на транспорті та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної  служби з безпеки на транспорті.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної  служби з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву та визначення її результатів

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.