• In English
 • 6 листопада Геннадій Зубко візьме участь у Міжнародному конгресі щодо реформування сфери ЖКГ

  06
  листопада

  11:30

  13:00

  вiвторок

  6 листопада Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко візьме участь у Міжнародному конгресі «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», що відбудеться в рамках Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех-2018», «Aqua Ukraine-2018», «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2108».

  Учасники заходу: Дмитро Андрієвський – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Джейсон Пеллмар – голова регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові, Йоганнес Баур – керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура, навколишнє середовище та клімат» Представництва ЄС в Україні, Ніколя Гігас – заступник директора Швейцарського бюро співробітництва, Джордж Крістодореску – директор проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні» (GIZ), Діана Корсакайте — директор проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

  Початок заходу: 11:30.

  У рамках заходу передбачається огляд експозицій виставки та спілкування з пресою.

   Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (м. Київ, Броварський проспект, 15),

  вхід 2-А – огляд експозицій,

  конференц-зала №14 (павільйон №3а) – Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (044) 201-1174, 210-1161, 066-244-87-53 або ел. поштою – pres@iec-expo.com.ua