• In English
 • 6 грудня - конференція «Протидія російським фальшивим наративам - Форум Україна-ЄС з протидії дезінформації»
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 05 грудня 2022

  06
  грудня

  12:30

  18:00

  вівторок

  6 грудня в Брюсселі відбудеться конференція «Протидія російським фальшивим наративам - Форум Україна-ЄС з протидії дезінформації».

  Захід проводиться спільно із МЗС України, Представництвом України при ЄС, ГО «Офіс розвитку бренду України» та Центром європейських досліджень Вілфріда Мартенса.

  Конференція має на меті привернути увагу європейських політиків, науковців, експертів та ЗМІ до інформаційної війни Росії проти України та Європи, обговорити найкращі практики боротьби із російською дезінформацією та окреслити план спільних дій.

  Учасники працюватимуть в трьох панелях:

  • Панель 1: Протидія російським дезінформаційним кампаніям як частині війни Росії проти України
  • Панель 2: Об'єднання зусиль задля боротьби з дезінформацією - звіт Люблінського трикутника (Україна, Литва та Польща) щодо протидії дезінформації
  • Панель 3: Зміцнення стійкості ЄС та України щодо спільних викликів

  Із програмою конференції та переліком спікерів можна ознайомитися за цим посиланням:

  https://drive.google.com/file/d/15ga0cCvuqs_-NUDQ5dQo34Tc7Twt2WvG/view

  Під час роботи форуму буде представлений перший в історії звіт Люблінського трикутника про поширення російської дезінформації та фейкових новин на територіях України, Литви та Польщі, підготовка якого здійснювалася в тісній співпраці між експертами трьох країн.

  До учасників заходу також звернеться перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, яка розповість про комунікаційний досвід України в умовах війни.

  Початок заходу о 12:30 за київським часом. Мова - англійська.

  Трансляція здійснюватиметься на Facebook-сторінці заходу: https://fb.me/e/7pSRIqsCK та Youtube: https://www.youtube.com/c/MartensCentre