• In English
 • 6-8 червня - VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження»
  Державна служба України з питань праці, опубліковано 05 червня 2018

  06
  червня

  10:00

  середа
  08
  червня

  18:00

  п’ятниця

  6-8 червня відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці – 2018. Управління ризиками: від концепції до впровадження», організована редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.

  У роботі конференції візьмуть участь Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, а також представники Міністерства соціальної політики, Міжнародної організації праці, Інституту медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України, Державної установи «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та інших установ і відомств.

  Своїм досвідом ділитимуться вітчизняні та міжнародні експерти у сфері безпеки та гігієни праці, керівники органів нагляду країн ЄС. Про участь у заході заявили представники Литви, Польщі, Чехії, Білорусі, Німеччини. На конференцію вже акредитувались керівники та фахівці з охорони праці понад 80 вітчизняних підприємств.

  Місце проведення заходум. Київ, готель «Братислава».

  Початок роботи конференції: 6 червня о 10:00.

  Акредитація за телефоном 558-74-11.