• In English
 • 5 квітня - засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад до Державного бюро розслідувань
  Департамент з питань безпеки, оборони, діяльності органів юстиції та запобігання корупції Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 квітня 2018

  05
  квітня

  17:00

  20:00

  четвер
  м. Київ, вул. Грушевського,12/2

  5 квітня - засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань.

  Початок: 17:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Будинок Уряду, 3-й під’їзд, кімн. 141.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 14:00 5 квітня за тел. 256-62-48 та електронною адресою zmikmu@gmail.com

  (Вхід для представників ЗМІ за паспортами та редакційними посвідченнями).

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань, директорів територіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідувань, працівників підрозділів внутрішнього контролю Державного бюро розслідувань

  1. Про оголошення переліку кандидатів на зайняття 27 вакантних посад у ДБР, конкурс на які оголошено рішенням КК від 22 лютого 2018 р., протокол № 45, і розподіл отриманих пакетів документів між членами Конкурсної комісії для організації перевірки повноти та відповідності документів встановленим вимогам.

  Доповідачі: члени Конкурсної комісії

  2. Про стан підготовки до конкурсу на інші вакантні посади у ДБР, відбір на які проводить Конкурсна комісія відповідно до Закону.

  Доповідачі: члени Конкурсної комісії

  3. Про забезпечення роботи Конкурсної комісії Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

  Доповідачі: члени Конкурсної комісії.

  4. Розгляд і прийняття рішень щодо поданих скарг (звернень).

  Доповідачі: члени Конкурсної комісії.

  5. Різне.