• In English
 • 5 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  05
  грудня

  10:00

  11:00

  четвер

  Дата проведення: 5 грудня 2019 року

  Початок заходу: 10:00

  Місце проведення: НАДС, 3-й поверх, кабінет № 327, Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби, м. Київ, вул. Прорізна, 15


   

                                                                                                                      ПОРЯДОК ДЕННИЙ  

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Затвердження ситуаційного завдання (письмово) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  2. Затвердження списку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації, які допущені до етапу розв’язання письмового ситуаційного завдання.

  3. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  4. Розв’язання письмово ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації та визначення його результатів.

  5. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду Голови Державного агентства водних ресурсів.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  7. Затвердження ситуаційного завдання (усного) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  8. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  9. Розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації та визначення його результатів.

  10. Оголошення результатів виконання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства цифрової трансформації, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Різне.