• In English
 • 5 березня відбудеться презентація освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”
  опубліковано 02 березня 2018

  05
  березня

  11:30

  12:30

  понеділок
  вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ

  5 березня відбудеться презентація унікальної в Україні освітньої програми “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”.

  Програма спрямована на підготовку фахівців, як із молодіжних лідерів, так і з працівників органів місцевого самоврядування, які володітимуть знаннями та навичками ефективної роботи з молоддю своїх громад. А від якості їх роботи залежить: чи залишиться молодь у громадах, чи будуть створені належні умови для гармонійного розвитку та самореалізації тощо.

  У заході братимуть участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин, кандидат економічних наук, доцент Тернопільського національного економічного університету Олександр Квасовський, представник програми “U-LEAD з Європою”.

  Початок об 11:30.

  Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (1 поверх), м. Київ.

  Проект реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки “U-LEAD з Європою”.