5 березня - Голова Держенергоефективності у прямому ефірі телеканалу «Київ»
опубліковано 05 березня 2018
05 березня 2018, понеділок
Тривалість 18:59-19:15
5 березня о 18:00 Голова Держенергоефективності Сергій Савчук візьме участь у програмі «Київ–Live» у прямому ефірі телеканалу «Київ» та розповість про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики.
Особливу увагу буде приділено досягненням та подальшій стратегії зменшення споживання газу.
Дивіться прямий ефір за посиланням: https://kievtv.com.ua/onlain.