• In English
 • 5-8 листопада Степан Кубів очолить українську делегацію на Китайській міжнародній імпортній виставці у м. Шанхай

  05
  листопада

  09:00

  понеділок
  08
  листопада

  18:00

  четвер
  Китайська Народна Республіка

  5-8 листопада у українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим перебуватиме у Китайській Народній Республіці з робочим візитом для участі у Китайській міжнародній імпортній виставці – China International Import Expo 2018 (CIIE 2018).

  Метою візиту є презентація української продукції у рамках Національної експозиції України, а також участь в Міжнародному торгово-економічному Форумі «Хунцяо» в рамках Першої Китайської міжнародної імпортної виставки.

  У ході візиту Степан Кубів також проведе низку двосторонніх зустрічей з високопосадовцями Китайської Народної Республіки та інших країн - учасниць виставкових заходів.

  Більше про Національний стенд України за посиланням: http://bit.ly/2SFkgaU

  Про продукцію, яка буде на стенді http://bit.ly/2yNwZjb та http://bit.ly/2QdH8MR

  Довідково

  Національний стенд України на China International Import Expo 2018 (CIIE 2018) - це стилізований простір, де презентовані українські товари та послуги за напрямками інвестиції, харчова і переробна промисловість, індустріалізація та машинобудування, креативні індустрії, інформаційно-комунікаційні технології (IT та інновації), туризм та освіта.