• In English
 • 5-8 листопада на Міжнародній китайській імпортній виставці Голова Держенергоефективності презентуватиме інвестиційні можливості для «зеленого» бізнесу в Україні

  05
  листопада

  10:00

  понедiлок
  08
  листопада

  18:00

  четвер
  КНР

  У складі офіційної делегації України до Китаю на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром України - Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим Голова Держенергоефективності Сергій Савчук візьме участь у Міжнародній китайській імпортній виставці (CIIE) 5-8 листопада 2018 року.

  CIIE 2018 – це перша міжнародна імпортна виставка глобального масштабу в Китаї. У події братимуть участь понад 130 країн та регіонів, більше 80 країн, у т.ч Україна, - із національними стендами.

  У рамках роботи Національного стенду України, до підготовки якого долучилося Держенергоефективності, Сергій Савчук має намір представити:

  досягнення щодо стрімкого розвитку вітчизняного ринку «зелених» проектів;

  вже започатковану успішну співпрацю з Китаєм;

  інвестиційні можливості різних секторів «чистої» енергетики України.

  Також передбачається, що делегація України візьме участь у Міжнародному торговельному форумі «Hongqiao» та Українсько-китайському бізнес-форумі у
  м. Пекін.

  Крім цього, очікується проведення низки двосторонніх зустрічей з членами Уряду КНР та главами делегацій країн-учасниць виставки для обговорення розвитку партнерства, у т.ч у відновлюваній енергетиці.

  Окремо заплановано візит української делегації до відомої китайської компанії «HUAWEI», що є одним із найбільших у світі виробників інверторів, працює у понад 170 країнах світу та має чимало інновацій у сонячній енергетиці.