• In English
 • 5-6 березня в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Тімо Сойні
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 03 березня 2018

  05
  березня

  09:00

  понеділок
  06
  березня

  17:00

  вівторок

  5-6 березня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Тімо Сойні.

  5 березня відбудуться переговори Міністрів закордонних справ України П.Клімкіна та Фінляндії Т.Сойні. Основними темами стануть питання українсько-фінляндського двостороннього співробітництва, шляхи протидії російській агресії проти України та окупації Донбасу і Криму, а також енергетична безпека в Європі в умовах газового шантажу з боку Росії.

  В МЗС Міністр освіти і науки України Л.Гриневич та Міністр закордонних справ Фінляндської Республіки Т.Сойні підпишуть Угоду між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи».

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення окремих заходів у рамках візиту за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  5 березня, понеділок

  14:30 - Протокольна фото-, відеозйомка підписання Міністром освіти і науки України Л.Гриневич та Міністром закордонних справ Фінляндії Т.Сойні Угоди між Урядом України та Урядом Фінляндської Республіки про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи», а також початку зустрічі Міністрів закордонних справ України П.Клімкіна та Фінляндії Т.Сойні в розширеному складі.

  (запрошуються тільки фото- та відеооператори)

  (Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 6 поверх)

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 14.10

  15:30 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П.Клімкіна та Міністра закордонних справ Фінляндії Т.Сойні.

  (Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 1 поверх)

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 15.10

  Завершення акредитації: 5 березня о 10:00 год.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3.

  Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією).