• In English
 • 5-6 березня у Києві відбудеться дводенний симпозіум «Подолання перешкод у лікуванні туберкульозу: від стратегії до дій»
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 03 березня 2020

  05
  березня

  09:00

  четвер
  06
  березня

  17:00

  п’ятниця

  5-6 березня у Києві відбудеться дводенний симпозіум «Подолання перешкод у лікуванні туберкульозу: від стратегії до дій». Його організували Міністерство охорони здоров’я України у партнерстві з організацією «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF).

  На симпозіумі зустрінуться ключові зацікавлені сторони з країн-сусідів та далекого зарубіжжя. Зокрема, представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), експерти у сфері боротьби з туберкульозом зі США, Франції, Німеччини й інших європейських країн, а також українські неурядові організації.

  Церемонія відкриття розпочнеться 5 березня о 9:00 у конференц-залі готелю Radisson Blu Hotel за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 22.

  Для акредитації та отримання додаткової інформації щодо Симпозіуму звертайтеся:

  Марта Знак, спеціаліст з питань комунікацій проекту: тел. +38-066-673-2710, +38-063-707-1646 | Email: MSF-UKR-Com-Officer@msf.org