• In English
 • 4 жовтня на НСК "Олімпійському" проходитиме акція "Спорт, здоров'я, довголіття"
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 02 жовтня 2019

  04
  жовтня

  12:00

  14:00

  п’ятниця

  4 жовтня заплановано проведення акції «Спорт, здоров’я, довголіття» з нагоди Дня людей похилого віку.

  Організатори заходу: Центр громадського здоров’я МОЗ України у партнерстві з Міністерством молоді та спорту, Національним Олімпійським комітетом, Всеукраїнським центром фізичного виховання населення «Спорт для всіх», громадськими організаціями.

  Акція триватиме з 12:00 до 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська 55, НСК «Олімпійський», вхід «Західний 2».

  У програмі – руханка з уславленими олімпійцями Іллею Квашею, Юлією Прокопенко (стрибки у воду), Олександром Абраменком (фрістайл).

  Під час заходу можна буде отримати консультації фахівців Київського міського центру громадського здоров’я щодо подовження активного довголіття, Товариства Червоного Хреста України, а також інформаційні матеріали, пройти профілактичний огляд лікарів сімейної медицини, провести експрес-тестування на рівень цукру та холестерину в крові, виміряти тиск тощо.

  Запрошується молодь та люди старшого віку. Форма одягу – спортивна.

  Акція проводитиметься на виконання Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 10-р.