• In English
 • Увага! Зміни у часі проведення заходів! 4 вересня – спільна прес-конференція Міністрів закордонних справ України та Королівства Норвегія П. Клімкіна та Іне Сьорейде
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 03 вересня 2018

  04
  вересня

  15:30

  17:30

  вiвторок
  м. Київ, Михайлівська площа, 1

  4-6 вересня 2018 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде.

  Метою візиту Глави зовнішньополітичного відомства Норвегії є подальша розбудова українсько-норвезького співробітництва у повній відповідності до відносин рівня міждержавного партнерства.

  У рамках візиту заплановано проведення переговорів керівників зовнішньополітичних відомств України та Норвегії. Важлива увага під час переговорів приділятиметься розбудові політичного діалогу, зміцненню позитивної динаміки торговельно-економічних відносин, залученню норвезьких інвестицій, а також ефективній реалізації проектів допомоги Уряду Норвегії у здійсненні реформ в Україні.

  Крім того, Міністри приділять увагу поглибленню взаємодії з метою протидії загрозам в Європі, у т.ч. обговорюватимуться шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі, спричиненого російською агресією.

  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  Завершення акредитації: 4 вересня о 14:00 год.

  Місце проведення: м. Київ, Михайлівська площа, 1, МЗС України, вхід через під’їзд №3.

  15:00 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів Міністрів закордонних справ України та Норвегії Павла Клімкіна та Іне Сьорейде.

  Запрошуються тільки фото- та відеооператори, м. Київ, Михайлівська площа, 1, МЗС України, 6-й поверх.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 14:45

   15:30 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П. Клімкіна  та Міністра закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде. 

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 15:00

  Увага! Можливі зміни у часі проведення заходів, просимо слідкувати за веб-сайтом МЗС України. Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією). Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході. Дякуємо за розуміння!