• In English
 • 4 лютого відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  04
  лютого

  12:00

  18:00

  вівторок

  Дата проведення: 4 лютого 2020 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12:00

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства геодезії, картографі та кадастру, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства геодезії, картографі та кадастру та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства геодезії, картографі та кадастру.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства геодезії, картографі та кадастру, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецтв, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецтв та визначення її результатів.

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецтв.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецтв, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецької освіти, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецької освіти та визначення її результатів.

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецької освіти.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства з питань мистецької освіти, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.