• In English
 • 4 липня відбудуться парламентські слухання щодо реалізації Україною нової міжнародної кліматичної політики

  04
  липня

  15:00

  18:00

  середа
  м. Київ, вул. Грушевського,5

  4 липня 2018 року у Верховній Раді відбудуться парламентські слухання на тему «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо антропогенних змін клімату».

  У рамках заходу запланована розгорнута доповідь Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака про процес формування та етапи реалізації кліматичної політики в Україні та активізацію нашої держави у міжнародному процесі формування нової екополітики.

  Серед співдоповідачів:

  - заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо;

  - заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань;

  - директор Департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Мінприроди Світлана Гринчук.

  Також для участі в парламентських слуханнях запрошено представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.

  За результатами парламентських слухань буде підготовлено проект рекомендацій щодо вирішення питань, винесених на парламентські слухання, та відповідний проект постанови Верховної Ради України.

  Місце, дата та час проведення: 4 липня 2018 року о 15:00 в сесійній залі Верховної Ради України (м. Київ, вул. Грушевського,5).

  Акредитація ЗМІ триває до 18:00 3 липня за номером 097-497-14-49. Вхід за картками акредитації до Верховної Ради України.