• In English
 • 4 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  04
  грудня

  10:00

  18:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Проектом порядку денного передбачено розгляд наступних питань:

  Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 року № 832-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України» та від 7 листопада 2018 року № 830-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань кіно».

  Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.

  Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» від 27 листопада 2018 року № 13.

  Про проведення тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією, тестування на знання законодавства для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України, тестування на знання законодавства для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань кіно.

  Заповнення мотиваційної анкети кандидатами на зайняття вакантної посади заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

  Про порушення дисциплінарного провадження відносно Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Кудрявцева О.В.

  Різне.

  Дата проведення: 4 грудня 2018 року.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3-й поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  Початок засідання: 10:00.