• In English
 • 4-5 квітня відбудеться друге засідання Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер

  04
  квітня

  10:30

  четвер
  05
  квітня

  18:00

  п’ятниця
  вул. Госпітальна, 12, м. Київ

  4-5 квітня 2019 року відбудеться друге засідання Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер (Дністровська комісія), під час якої будуть представлені аналіз сучасного стану Дністра, а також перші результати діяльності та плани новоствореного органу міждержавної співпраці Республіки Молдова та України з використання та охорони водних ресурсів басейну річки.

  Крім того, розглядатимуться результати діяльності проекту ГЕФ/ПРООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами у басейні річки Дністер» та інші проекти міжнародної допомоги, які здійснюються задля екологічного покращення в басейні Дністра.

  Також Дністровська комісія розгляне основні принципи проведення еколого-репродукційного попуску та обговорить питання проведення Дня Дністра у 2019 році.

  До участі у заході запрошуються представники центральних органів виконавчої влади, підприємств та організацій-водокористувачів, фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку та науковці.

  Місце та час проведення: о 10:30, конференц-зал Президент Готелю,  вул. Госпітальна, 12, м. Київ.