• In English
 • 4-19 лютого у Кабінеті Міністрів України відбудеться фотовиставка «Правова допомога поруч»
  Міністерство юстиції України, опубліковано 03 лютого 2020

  04
  лютого

  10:00

  вівторок
  19
  лютого

  18:00

  середа

  З 4 по 19 лютого у Кабінеті Міністрів України проходитиме фотовиставка «Правова допомога поруч». Офіційне відкриття виставки відбудеться 4 лютого о 10:00 на 6 поверсі будівлі по вул. Грушевського 12/2.

  На виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — клієнти, насамперед представники та представниці соціально вразливих категорій населення.

  У відкритті фотовиставки візьмуть участь:

  - заступник Міністра юстиції України Валерія Коломієць;

  - перший заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка;

  - представники Уряду.

  Створена в Україні система безоплатної правової допомоги є однією з найбільш розгалужених і прогресивних у світі. Це понад 500 офісів в усіх регіонах країни, де люди можуть отримати юридичну консультацію, скористатися послугами адвоката. Починаючи з 2013 року понад 2,7 млн українців звернулися за безоплатною правовою допомогою. На безкоштовний номер 0 800 213 103 надійшло понад 1 млн 30 тис. дзвінків.

  На світлинах відображені різні можливості отримати безоплатну правову допомогу. Насамперед, це прийом громадян у центрах та бюро правової допомоги. Також презентовано роботу дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, у тому числі у бібліотеках та військових госпіталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, а також за місцем проживання маломобільних клієнтів. На світлинах представлена робота єдиного контакт-центру, який у тому числі надає правові консультації. Окрема увага приділена правопросвітницьким заходам для дітей, молоді, жителів віддалених населених пунктів тощо.