• In English
 • 31 жовтня в Луцьку розпочинається ІІІ Всеукраїнський форум молодіжних працівників
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 31 жовтня 2019

  31
  жовтня

  10:00

  четвер
  02
  листопада

  16:00

  субота

  З 31 жовтня по 2 листопада у Луцьку пройде головна подія року - третій за рахунком Всеукраїнський форум молодіжний працівників та працівниць.

  Метою цьогорічного Форуму є підбиття підсумків п’ятирічної реалізації програми "Молодіжний працівник" та визначення стратегічних цілей подальшої її реалізації. Понад 150 молодіжних працівників та працівниць, міжнародні експерти, представники урядових і неурядових установ зустрінуться, щоб у триденному нон-стоп форматі обговорити найбільш актуальні кейси молодіжної політики, проаналізувати якісні показники п’ятирічної діяльності програми «Молодіжний працівник» та відзначити кращі практики молодіжної роботи в Україні 2019 року.

  Організаторами Форуму є: Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, управління молоді, управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Луцька міська рада, ГО «Молодіжна платформа».

  Головна тема Форуму: DIGITAL в молодіжній роботі:

  - останні світові тенденції в молодіжній роботі від міжнародних експертів;

  - корисні воркшопи з використання DIGITAL-інструментів у молодіжній роботі;

  - лекції від знавців як працювати з молоддю в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Telegram, YouTube);

  - прості цифрові рішення в молодіжній роботі.

  Заохочуємо відвідати офіційний сайт Форуму, де ви зможете ознайомитися з програмою заходу та знайти відповіді на безліч запитань: https://yw3forum.com.ua/, Фейсбук: https://www.facebook.com/yw3forumua/.