• In English
 • 31 січня у МЗС відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Державним секретарем США Майком Помпео

  31
  січня

  09:30

  11:00

  п’ятниця

  31 січня 2020 року о 9:30 у МЗС відбудеться зустріч Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка з Державним секретарем США Майком Помпео.

  У ході зустрічі будуть обговорені питання подальшої політичної взаємодії щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України, зміцнення обороноздатності, просування внутрішніх реформ у нашій державі, розвитку економічної та інвестиційної співпраці. 

  Після завершення переговорів Вадим Пристайко і Майк Помпео візьмуть участь у церемонії покладання квітів до меморіалу «Стіна пам’яті загиблих за Україну».

  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію відеооператорів на протокольну відеозйомку переговорів та церемонії покладання квітів за телефоном: 238-15-76.

  Адреса: Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 6 поверх.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 08:30. Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт та дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією).

  Завершення акредитації: 30 січня о 17:45.

  Увага! З міркувань безпеки та з огляду на обмеженість доступу до місця проведення зустрічі можливість здійснення протокольної відеозйомки буде надано лише першим п’яти акредитованим телевізійним ЗМІ

  Прес-служба МЗС готова надати фото- та відеоматеріали за підсумками зустрічі всім зацікавленим медіа, які не зможуть взяти участь у зазначених вище заходах. Для цього просимо надіслати на press@mfa.gov.ua запит з контактними даними.