• In English
 • 2 лютого - презентація Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) (Оновлено)
  Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, опубліковано 27 січня 2022

  02
  лютого

  10:20

  11:20

  середа

  2 лютого 2022 року в відбудеться презентація Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ).

  Початок заходу: 10.20

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів (вул. Інститутська, 7).

  Згадана ініціатива є спільною багаторічною програмою Уряду України та п’яти фінансуючих партнерів, а саме Великої Британії, Канади, Швеції, Швейцарії та США. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на чолі з Віце-прем’єр-міністром Іриною Верещук стане ключовим органом центральної влади, що забезпечуватиме синергію у впровадженні державних політик та імплементації проектів ФПСУ.

  Загальна вартість програми – 35 мільйонів фунтів стерлінгів.

  Етап реалізації програми – до кінця 2024 року.

  Під час презентації Фонду відбудеться офіційне підписання меморандуму про партнерство між Урядом України та представниками п’ятьох країн-партнерів.

  Спікерами заходу стануть:

  • Ірина Верещук -  Віце-прем'єр-міністр  України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
  • Мелінда Сіммонс - Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні.

  У заході також візьмуть участь представники посольств Великобританії, Канади, Швеції, Швейцарії та США та інші міжнародні партнери.

  Наприкінці заходу відбудеться прес-підхід Ірини Верещук.

  Акредитація представників ЗМІ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zjKeg4IXd-pR-E80rNze_RUMWqS8mVNPr8Eha1Eeoh4/edit (до 9.20 2 лютого 2022 року)

  Контактний телефон: 044-355-14-68

  Пошта: press@minre.gov.ua

  Важливо! Акредитація на захід та пред’явлення документів, що посвідчують особу, обов’язкові.

  Згідно з рекомендаціями щодо COVID-безпечності, для участі потрібно показати один із перелічених нижче документів:

  • "жовтий" або "зелений" COVID - сертифікат;

  • довідку 063/о (картка профілактичних щеплень);

  • чинну довідку про негативний результат (48 год) ПЛР-тесту;

  • аналогічні міжнародні сертифікати.

  Задля дотримання карантинних норм кількість місць буде обмежена.

  Трансляція заходу відбуватиметься на офіційній Youtube-сторінці Мінреінтеграції за посиланням, на сторінці Мінреінтеграції у Facebook за посиланням, та на сайті Міністерства.

   Довідково

  24 серпня 2021 року Велика Британія, Канада, США, Швейцарія та Швеція оголосили про наміри утворити спільний міжнародний фонд «Партнерство за сильну Україну», підписавши відповідний документ.

  Метою діяльності Фонду є підтримка довгострокового сталого розвитку громад, які постраждали від порушення Росією міжнародного права та прав людини в Україні, запобігання подальшій ескалації, підвищення стійкості цих громад у східних та південних областях України й підготовка до плавної і безперешкодної соціальної, економічної та політичної реінтеграції територій, які тимчасово не контролює український Уряд.

  Очікується, що результатом роботи Мінреінтеграції та партнерів Фонду стане отримання Україною вищої стійкості до нестабільності й конфлікту та готовності до поступового соціального, економічного і політичного переходу після досягнення політичного врегулювання поточної безпекової ситуації. Зокрема, ФПСУ розроблятиме, фінансуватиме й керуватиме низкою проектів на сході та півдні України в тісному партнерстві з українським Урядом.