• In English
 • 31 серпня відбудеться Ветеранський забіг на Трухановому острові

  31
  серпня

  11:40

  17:00

  субота

  Запрошуємо всіх на Ветеранський забіг, що відбудеться 31 серпня об 11:40 на Трухановому острові.

  Шановні представники ЗМІ!

  Готові відповісти на всі питання та підготувати матеріали згідно з форматом медіа. Будемо вдячні за висвітлення нашої події!

  Місце: Труханів острів

  Час: 31 серпня, субота, старт забігу об 11:40

  Організатори заходу: ГО «Добровольці» - організація, що займається соціальним захистом учасників бойових дій та їх родин, Legion Run

  Контактна особа: Анастасія Римар, 066 4387411

  Довідково

  Вже другий рік в рамках міжнародного спортивно-розважального заходу - забігу з перешкодами Legion Run, відбудеться окрема хвиля за участі ветеранів, діючих військовослужбовців, поранених учасників бойових дій, членів родин загиблих бійців, а також воєнних волонтерів.

  Орієнтовна кількість учасників Ветеранського забігу - 200 осіб. Забіг підтримає офіційний амбасадор Legion Run, відомий український ведучий Андрій Джеджула.

  Legion Run - це забіг на дистанцію 5 км, з шаленими перешкодами з бруду, льоду, води тощо. В першу чергу це командний забіг, де всі учасники підтримують та допомагають один одному. Саме тому у Ветеранському забігу серед інших учасників будуть також і ветерани з інвалідністю.

  Ветеранський забіг на Legion Run - це соціальна ініціатива, що має на меті привернути увагу суспільства до проблем ветеранів, а також показати важливість спорту в їхньому житті. Українська ветеранська спільнота вкотре покаже, що може бути єдиною сильною і потужною командою, що разом здатна долати будь-які перешкоди.