• In English
 • 31 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  31
  липня

  10:00

  11:00

  вiвторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  31 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу  державної служби

  Місце проведення: 

  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

  м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  Початок засідання: 10:00.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про обрання головуючого на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби на термін з 14 липня 2018 року по 13 жовтня 2018 року.

  2. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  3. Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» від 19 липня 2018 року № 9.

  4. Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  5. Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 431-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту».

  6. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  8. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  9. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   10. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   11. Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

   12. Різне.