• In English
 • 31 липня відбудеться презентація аналітичного модуля порталу CoST «Прозора інфраструктура»
  опубліковано 30 липня 2019

  31
  липня

  16:00

  17:00

  середа
  Київ, бульвар Тараса Шевченка, 62

  31 липня о 16:00 відбудеться презентація аналітичного модуля порталу CoST «Прозора інфраструктура» – платформи на основі відкритих даних для моніторингу інфраструктурних проектів по всій Україні. Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до події.

  У заході візьмуть участь Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України; Наталія Форсюк, директорка CoST Ukraine; Гарт Вілліс, представник Офісу демократії та е-врядування, USAID в Україні; Вільям Тернер, радник з питань урядування Посольства Великобританії в Україні; Володимир Брусіловський, директор Департаменту інформаційних технологій Державного агентства з питань електронного урядування України; Катерина Оніліогву, керівниця напряму відкритих даних проекту TAPAS; Віктор Нестуля, Senior Manager ECA Region, Open Contracting Partnership; Василь Задворний, директор ДП “Прозорро”; Святослав Абрамов, проектний менеджер CoST Ukraine.

  На порталі зібрані дані про ремонти автомобільних доріг державного значення за 2018-2019 роки. Аналітичний модуль дозволяє проводити моніторинг дорожнього ринку, побачити, як відбуваються закупівлі дорожніх робіт, які компанії працюють на ринку, ТОП підрядників, яка середня вартість ремонту та багато іншого.

  Місце проведення: #ПеремогаSpace (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 62).

  З питань акредитації звертайтеся до Тетяни Курас kuras.costukraine@gmail.com або реєструйтеся за лінком https://forms.gle/jfM46tni57XJ5kYy5.