• In English
 • 30 вересня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  30
  вересня

  10:00

  13:00

  четвер

  30 вересня о 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  26. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  27. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  28. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  29. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експортного контролю етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  30. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експортного контролю та обговорення її результатів.

  31. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експортного контролю.

  32. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби експортного контролю, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  33. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  34. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України та обговорення її результатів.

  35. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України.

  36. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  37. Різне.