• In English
 • 30 серпня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 28 серпня 2018

  30
  серпня

  10:00

  13:00

  четвер
  вул. Прорізна, 15, м. Київ

  30 серпня о 10 год. -  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Проектом порядку денного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби перебачено розгляд наступних питань:

  Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

  Про затвердження рішення комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 28 серпня 2018 року №10.

  Про затвердження пропозицій комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим відповідно до розпорядження Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим від 01 серпня 2018 року № 35-к/р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим».

  Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

  Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

  Про внесення змін до списку осіб, які представляють інтереси Комісії з питань вищого корпусу державної служби в суді.

  Про затвердження графіка проведення засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби на вересень – грудень 2018 року.

  Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» від 30 серпня 2018 року № 8.

   Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи Голови Держрезерву Мосійчука В.А.

   Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи Голови Укртрансбезпеки Ноняка М.В.

   Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

   Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

   Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

   Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

  Різне.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.