• In English
 • 30 липня відбудеться соціально-інформаційна акція #протиДій торгівлі людьми
  опубліковано 26 липня 2018

  30
  липня

  11:00

  14:00

  понеділок

  30 липня 2018 року з 11.00 до 14.00 години біля скульптури «Св. Архистратиг Михаїл» (станція метро «Майдан Незалежності») відбудеться соціально-інформаційна акція #протиДій торгівлі людьми.

  Більше 230 тис українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року*. За даними Міністерства соціальної політики більшість зіткнулася із трудовою експлуатацією (53%), а 47% із іншими видами – сексуальною експлуатацією, примусовим жебрацтвом, торгівлею органами, втягненням у злочинну діяльність, сурогатним материнством тощо.

  Об 11.00 урочисте відкриття акції за участі:

  Наталії Федорович, заступниці міністра соціальної політики України

  Віталія Кличка, мера Києва

  Представників Посольства США та міжнародних організацій (МОМ, ОБСЄ, А21)

  Під час Акції проходитиме:

  інтерактивна інсталяція «Лабіринт можливостей» про правила безпечної поведінки при працевлаштуванні;

  виступ акторів шоу «Ліга сміху» (команда «Заїнька»)

  пізнавальні ігри для підлітків та дітей;

  флешмоб повітряних кульок «Дитина не товар»

  Усі учасники отримають корисні матеріали та матимуть можливість отримати консультацію експерта щодо безпечного працевлаштування.

  Мета заходу: привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, так званого, сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, наданні підтримки і допомоги постраждалим та профілактичної роботи.

  Акція проходить під патронатом Міністерства соціальної політики України в рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

  * За оціночними даними Представництва МОМ в Україні.

   Основними країнами призначення для жертв торгівлі людьми є Російська Федерація, Україна, Республіка Польща, Республіка Туреччина, ОАЕ тощо.