• In English
 • 30 квітня – урочисті проводи збірної України на Всесвітню літню Гімназіаду
  опубліковано 27 квітня 2018

  30
  квітня

  11:00

  12:00

  понеділок
  Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

  У понеділок, 30 квітня, об 11:00 в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (3-й поверх, термінал Д) відбудуться урочисті проводи Національної збірної команди України на Всесвітню літню Гімназіаду, яка 2 травня стартує в місті Маракеш (Марокко) і триватиме до 9 травня.

  До участі запрошені 45 спортсменів-школярів з різних видів спорту: стрільба з луку, фехтування, шахи, художня гімнастика та інші, а також почесні гості, які побажають успіху юним спортсменам, зокрема: перший заступник Міністра молоді та спорту Ігор Гоцул, президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка, заступник Міністра освіти і науки України, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

  Запрошуємо представників ЗМІ на урочисті проводи збірних команд України. Після 10 літньої перерви Україна знову повертається до літніх всесвітніх мультикомплексних змагань. У Марокко її представлятимуть 122 школярі-спортсмени 14-17 років, з 22 областей України.

  Вони боротимуться у 17 видах спорту: стрільба з луку, легка атлетика, бокс, шахи, велоспорт, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, спортивна аеробіка, дзюдо, карате, петанк, плавання, тхеквондо, теніс, боротьба вільна, боротьба греко-римська. Серед них переможці й переможниці чемпіонатів світу та Європи, І Гімназіади України та чемпіони національних першостей.

  Додаткові питання та акредитація (обов’язкова): Анастасія Волобуєва 0679888025.

  Забезпечуємо трансфером до/з аеропорту «Бориспіль» з ст. м «Харківська».

  Довідково

  З 2 до 9 травня в місті Маракеш (Королівство Марокко) відбудеться ХVІІ Всесвітня літня Гімназіада під егідою Міжнародної федерації шкільного спорту (ISF). Очікується участь 4000 спортсменів з понад 60 країн світу; 18 видів спорту, 6 з яких уперше включені до програми ігор – бокс, велоспорт, гольф, петанк, серфінг і тхеквондо.

  Всесвітню літню Гімназіаду вперше проведено в 1974 році в Німеччині. Від початку вона проводилася один раз в два роки, потім – один раз у чотири роки. У 2016 році за рішенням Генеральної Асамблеї, Гімназіаді повернули дворічний цикл. На африканському континенті Гімназіада проводиться вперше.