• In English
 • 30 березня відбудеться онлайн-презентація освітнього серіалу «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google»

  30
  березня

  11:00

  12:00

  понедiлок

  30 березня 2020 року об 11:00 Міністерство цифрової трансформації України презентує новий освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google».

  Освітній серіал розроблений у співпраці з компанією Google та втілений за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва й реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

  Після перегляду всіх серій і проходження тестів кожен держслужбовець навчиться спільно редагувати документи онлайн, користуватися онлайн-сервісами, налаштовувати сповіщення щодо ключових слів, створювати Google-форми, використовувати глобальні статистичні дані, застосовувати лайфхаки в користуванні електронною поштою та ефективно організовувати роботу за допомогою цифрових рішень.

  Освітній серіал буде розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта   в день презентації.

  Учасники презентації:

  - Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції;

  - Володимир Купрій, виконуючий обов’язки Голови Національного агентства з питань державної служби:

  - Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа;

  - Роман Грищук, народний депутат України;

  - Антоніна Букач, сертифікований тренер Google.

  Трансляція розпочнеться 30 березня об 11:00 на Youtube-сторінці Кабміну за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=hyK0sasUDU8

   ! Журналісти можуть взяти участь у презентації в онлайн-форматі. Для цього необхідно зареєструватися й поставити запитання за посиланням.