• In English
 • 30-31 січня відбудеться навчально-практична конференція для викладачів професійних училищ
  опубліковано 27 січня 2023

  30
  січня

  10:00

  понеділок
  31
  січня

  18:00

  вівторок

  Через військову агресію рф Україна потребуватиме відновлення понад 50 млн м² житла, заявили на початку грудня експерти будівельної галузі. Для відновлення втраченого знадобляться великі ресурси, зокрема людські. Вже зараз бізнес та освітній сектор фокусуються на підготовці робітників, серед яких – сантехніки.

  Впродовж 30-31 січня 2023 року в Києві відбудеться Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті».

  Учасники заходу:

  • 38 майстрів виробничого навчання та викладачів із 21 закладу професійно-технічної освіти;
  • представники бізнесу та професійної асоціації;
  • фахівці Міністерства освіти і науки України.

  Конференція складатиметься з теоретичних і практичних блоків, які за змістом відповідають новому освітнього стандарту за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

  Фахівці 10 сантехнічних компаній та Ліги інсталяторів розкажуть про нові підходи до водопостачання, водовідведення і опалення будинків (квартир), використання різних типів матеріалів у сучасному будівництві, інсталяцію енергоефективних систем та інше.

  Під час практичних блоків майстри училищ будуть закріплювати теорію: монтувати сучасні насосні станції, додавати бойлер до двоконтурних котлів, інсталювати вбудовані змішувачі та душові трапи тощо.

  Надалі майстри та викладачі впроваджуватимуть нові підходи у підготовку учнів, які опановують професію «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

  Запрошуємо представників ЗМІ до участі в конференції!

  Реєстрація для ЗМІ: https://forms.gle/2QDpiMWvfnAVLvX16

  Контактний телефон для ЗМІ: +380999526865, Валерія

  Довідково

  Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті» проходить в межах проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP). Проект впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» і виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.