• In English
 • 3 вересня відбудеться презентація та відправлення ГогольTrain-2020 «Київ-Херсон-Київ»

  03
  вересня

  21:00

  22:00

  четвер

  3 вересня 2020 року Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко візьме участь у презентації та відправленні ГогольTrain-2020 «Київ-Херсон-Київ».

  Серед інших учасників заходу: Максим Демський, директор фестивалю сучасного мистецтва Гогольfest; Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України; Володимир Жмак, голова правління АТ “Укрзалізниця”; Вероніка Селега, генеральна директорка Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента, Денис Угорчук, креативний директор ГогольTrain.

  Дата та час: 03.09.2020, 21:00.

  Місце проведення: Залізничний вокзал «Центральний» (площа Вокзальна, 1, перша колія).

  Довідково

  ГогольTrain - це унікальне арт-явище в українському культурному просторі. Окремий чартерний потяг цього разу вирушає в Херсон на фестиваль GogolFest DREAM, який відбудеться з 4 до 6 вересня 2020 року. В центрі потяга вагони-ресторани, що перетворюються на час поїздки на осередки сучасного мистецтва на колесах. На повному ходу на пасажирів чекає музична та електронна сцени, бар, "ресторан", виставка, перформативне мистецтво. ГогольTrain-2019 прямував за маршрутом «Київ-Маріуполь-Київ» – це був перший арт-потяг в Європі.