• In English
 • 3 вересня відбудеться позачергове онлайн-засідання басейнової ради річки Прип’ять

  03
  вересня

  10:00

  13:00

  четвер

  3 вересня у рамках позачергового засідання басейнової ради річки Прип’ять будуть проведені консультації з громадськістю щодо визначення головних водно-екологічних проблем суббасейну річки Прип’ять.

  Нагадаємо, що громадські консультації проводяться у рамках підготовки перших розділів Плану управління річковим басейном Дніпра за сприяння Держводагентства та у рамках проекту «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства».

  Крім того, під час онлайн-заходу буде представлено проект програми діагностичного моніторингу масивів поверхневих вод суббасейну річки Прип’ять.

  З інформаційними матеріалами про головні водно-екологічні проблеми суббасейну річки Прип’ять, які будуть обговорюватися під час заходу можна ознайомитися за посиланням.

  До того ж, ми з радістю отримаємо та потім опрацюємо усі відгуки, які ви можете залишити шляхом заповнення опитувальника.

  Ваша думка важлива і може вплинути на майбутнє суббасейну Прип'яті!

  До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

  Онлайн-засідання розпочнеться о 10:00 3 вересня 2020 року у форматі відео-конференції за допомогою сервісу Google Meet, за посиланням.

  Для отримання додаткової інформації та щодо підключення до онлайн-заходу можна звертатися до контактної особи: Іван Рибаков, тел. 098 3126799 e-mail: buvrp@buvrzt.gov.ua.

  Акредитація ЗМІ: 096-140-49-67, Оксана Гоша.