• In English
 • 3 травня два Міністри – Лілія Гриневич та Остап Семерак – говоритимуть зі старшокласниками про довкілля та оголосять результати конкурсу «Компола»
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 02 травня 2018

  03
  травня

  10:00

  11:00

  четвер
  м. Київ, вулиця Курська,12

  3 травня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак і Міністр освіти і науки Лілія Гриневич оголосять результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

  Міністри також поспілкуються зі старшокласниками Київської гімназії біотехнології № 177 на тему еко-грамотності та культури правильного поводження з відходами.

  Початок: о 10.00

  Місце проведення:  Київська гімназія біотехнології № 177, м. Київ, вулиця Курська,12 (заїзд  з вулиці Нищинського).                     

  Акредитація ЗМІ за телефоном:  до 19.00 2 травня   (097) 54 54 514 / (044) 206 31 01.

   

  Довідково

  «Компола» – спільний еко-освітній проект Міністерства екології та природних ресурсівта Міністерства освіти і науки України спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк  і успішно реалізований у 32 навчальних закладах у різних куточках України.

  Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

  На подвір’ї 200 українських шкіл, які стали переможцями конкурсу, буде встановлення компостер для переробки органічних відходів із шкільних їдалень.