• In English
 • ОНОВЛЕНО 3 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  03
  грудня

  10:00

  11:00

  п’ятниця


  3 грудня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Початок засідання – 10:00

  Місце або спосіб проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

   Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства водних ресурсів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань праці, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства резерву, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  21. Різне