• In English
 • 3 грудня Ганна Новосад представить перші результати міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 02 грудня 2019

  03
  грудня

  11:00

  16:00

  вівторок

  Які результати України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018, як правильно їх інтерпретувати і чи вплинуть вони на школярів. Про це розповість Міністр освіти і науки Ганна Новосад 3 грудня 2019 року, під час презентації національного і міжнародного звітів PISA-2018, у якому Україна взяла участь вперше.

  Спікерами заходу стануть міжнародні та українські освітні фахівці. Вони прокоментують дані дослідження, а також розкажуть, якою буде освіта в Україні в найближчі роки.

  Для учасників також проведуть тренінг щодо аналізу результатів дослідження, під час якого вони дізнаються, на що слід зважати під час написання публікацій про PISA-2018.

  Час: з 11:00 до 16:00.

  Локація: м. Київ, вул. Інститутська, 7 (Клуб Кабінету Міністрів України).
  Акредитація ЗМІ: до 9:00 за посиланням: https://forms.gle/bUfWAWAEYkKdsCuv7.

  Довідково

  Програма PISA (Program for International Student Assessment) збирає дані про якість освіти майже у 80 країнах світу. Раз на 3 роки вона тестує 15-річних учнів у різних країнах за трьома напрямами: математика, читання та природничі науки. Це дає можливість визначити країни, де освіта найбільш ефективна і виявити підходи, що їх об’єднують.

  У лютому 2016 року Кабінет Міністрів України доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти.

  Нині Україна має перший звіт про успішність 15-річних школярів, які у квітні-травні 2018 року складали 2-годинний тест із читання, математики та природничо-наукових дисциплін і заповнювали анкети.