• In English
 • 3 червня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  03
  червня

  10:00

  13:00

  четвер

  Оголошення про проведення засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Дата проведення: 3 червня 2021 року

  Час проведення: 10:00

  Місце проведення: НАДС, м. Київ, вул. Прорізна, 15 (3-й поверх, кабінет № 327) 

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, ситуаційних завдань.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства інфраструктури України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства інфраструктури України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, ситуаційних завдань.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства культури та інформаційної політики України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної податкової служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної податкової служби України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державної податкової служби України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної податкової служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства розвитку туризму України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи та повідомлення суб’єкта призначення щодо відсутність кандидатур, допущених до наступного етапу конкурсу.

  18. Різне.