• In English
 • 3 березня – прес-конференція Голови Укравтодору Олександра Кубракова на тему «Типова тендерна документація: презентація Укравтодору»

  03
  березня

  13:30

  14:30

  вівторок

  3 березня відбудеться презентація проекту Методичних рекомендацій для підготовки типової тендерної документації Укравтодору.

  У 2020 році Уряд оголосив про амбітну мету оновлення доріг України – у планах понад 6 500 км. Особливе значення для успішної їх реалізації має проведення державних закупівель та укладання контрактів.

  У 2019 році 4 компанії відзначилися тим, що надіслали до АМКУ 720 скарг. Так званий «тендерний тролінг» є серйозною загрозою для вчасного початку ремонтно-будівельних робіт. На деяких об’єктах у минулому році старт робіт був затриманий на 2-3 місяці через блокування державних закупівель.

  Для мінімізації корупційних ризиків у протидії «тендерному тролінгу» Укравтодор розробив типову тендерну документацію. Проект Методичних рекомендацій буде презентовано у форматі прес-конференції за участі Олександра Кубракова, голови Укравтодору, Сергія Вовка, співголови Інфраструктурного комітету Американської торгової палати в Україні та Тараса Сиротинського, президента Національної асоціації дорожників України (НАДУ).

  Початок: 13:30.

  Місце проведення: Будинок Уряду, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, 6-й поверх, прес-центр.

  Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями. 

  Для акредитації прохання заповнити онлайн-форму, або зателефонувати +38 095 081 64 67. Акредитація триватиме до 11:00, 3 березня.

  Трансляція за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=LC9aR9IgmEA