• In English
 • 3 березня - круглий стіл щодо обговорення новітніх підходів будівництва для військовослужбовців
  Міністерство оборони України, опубліковано 25 лютого 2020

  03
  березня

  15:00

  16:00

  вівторок

  3 березня 2020 року Міністерство оборони України проведе круглий стіл щодо обговорення новітніх підходів будівництва для військовослужбовців.

  Ключовою сферою обговорення є: сучасні технології та можливості національних та іноземних компаній щодо швидкого будівництво об’єктів загальновійськового, спеціального та житлового призначення, виробництва будівельних матеріалів і конструкцій та впровадження нових методів енергоефективності для потреб Збройних Сил України.

  У заході візьмуть участь заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк та заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління – головний інженер Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

  До участі в обговоренні запрошуються представники органів державної влади, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства фінансів України, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Європейської Бізнес Асоціації України, народні депутати України, представники будівельних асоціацій та будівельного бізнесу.

  Мета зустрічі: обговорення шляхів співпраці в контексті залучення  представників будівельного бізнесу для впровадження новітніх підходів будівництва для вирішення удосконалення державного будівництва та напрацювання партнерських відносин.

  Місце проведення круглого столу: 3 березня о 15.00, м. Київ, проспект Повітрофлотський, 6. Реєстрація учасників з 14.45. 

  Учасникам круглого столу необхідно пройти онлайн реєстрацію за посиланням: https://cutt.ly/fr2ICYZ до 15.00 28 лютого! 

  Контактна особа – Коба Тетяна Миколаївна, тел.: (068) 567-64-54.