• In English
 • 3-4 жовтня в Україні з офіційним візитом перебуватиме Міністр закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 02 жовтня 2018

  03
  жовтня

  11:00

  середа
  04
  жовтня

  18:00

  четвер
  Михайлівська пл., 1, м. Київ

  3-4 жовтня 2018 року в Україні з офіційним візитом перебуватиме Міністр закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова Тудор Уляновскі.

  Метою візиту глави зовнішньополітичного відомства Республіки Молдова є актуалізація політичного діалогу між Україною і Республікою Молдова для вирішення важливих питань двосторонніх відносин.

  Важлива увага під час переговорів буде приділена координації дій в плані забезпечення взаємної підтримки територіальної цілісності двох країн, взаємодії в рамках міжнародних організацій, обговоренню регіональної безпеки та перспективам придністровського врегулювання.

  3 жовтня 2018 р. передбачено проведення переговорів та спільної прес-конференції міністрів закордонних справ України та Молдови П.Клімкіна та Т.Уляновскі.

  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції та протокольної фото-, відеозйомки переговорів за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  Завершення акредитації: 03 жовтня о 10:00.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, вхід через під’їзд № 3, 6 поверх).

   11:00 - Протокольна фото-, відеозйомка переговорів міністрів закордонних справ України та Молдови Павла Клімкіна та Тудора Уляновскі (запрошуються тільки фото- та відеооператори).

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 10:40.

  11:35 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України П.Клімкіна та Міністра закордонних справ і європейської інтеграції Республіки Молдова Т.Уляновскі.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 11:20.

  Увага! Можливі зміни у часі проведення заходів, просимо слідкувати за веб-сайтом МЗС України. Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та діюче журналістське посвідчення (видане редакцією). Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході. Дякуємо за розуміння!