• In English
 • 29 жовтня – підписання Меморандуму про підтримку реформи публічної адміністрації та державної служби

  29
  жовтня

  11:00

  14:00

  понеділок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  29 жовтня 2018 року Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) та Програма розвитку ООН (ПРООН) розпочинає новий етап розширеної співпраці шляхом підписання Меморандуму про взаєморозуміння, яким передбачено підтримку реформи публічної адміністрації та державної служби в Україні через заохочення співпраці між органами державної виконавчої влади та громадськістю, вдосконалення практик ефективного управління державними установами та розвиток потенціалу державних службовців щодо ефективних методів співпраці між громадянським суспільством та державою.

  У рамках заходу (орієнтовно о 11:15) відбудеться спільний брифінг Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка, директора Програми розвитку ООН в Україні  Янтомаса Хімстри та радника з питань співпраці та розвитку Посольства Королівства Норвегія в Україні Петера Баука.

  Початок заходу: 29 жовтня 2018 року об 11:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби, 4-й поверх, к. 405.

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (044) 278-49-25 до 16:00 26 жовтня
  2018 року.

  Довідково

  «Підтримка комплексного реформування державної служби шляхом посилення співпраці громадянського суспільства та уряду України» – це нова ініціатива, що є частиною ширшої підтримки реформ ПРООН у сфері демократичного врядування, яка покликана доповнити програми з реформування державної служби в Україні, підтримані іншими донорами. Це дозволить закріпити досвід із залучення громадськості у  центральних органах виконавчої влади шляхом всебічного розвитку потенціалу, що сприятиме інклюзивності, відкритості і доброчесності, а також співпраці з громадянським суспільством і підвищенню ефективності та професіоналізму державної служби у ключових сферах.

  Таким чином, реалізація цього проекту ПРООН сприятиме зміцненню співпраці між державними органами виконавчої влади та громадськістю, вдосконаленню практик ефективного врядування, що застосовуються ключовими держустановами, та розвитку професійної компетенції держслужбовців з побудови ефективної моделі співпраці громадянського суспільства та Уряду.